Працівників ''Ощадбанку'' змушують купувати сертифікати по 500 доларів?

Середа, 4 вересня 2013, 16:40

Працівників ''Ощадбанку'' змушують купувати сертифікати казначейського зобов'язання за ціною 500 доларів.

Про це пише у своєму блозі на "Українській правді" журналіст Тетяна Чорновол.

Вона пише, що до неї звернувся "працівник львівського відділення державного "Ощадбанку" і розповів, що держказначейство пусте, тому працівників "Ощадбанку" по всій країні примушують "підтримати державу в скрутну хвилину".

"За його словами, керівництво львівської філії погрожує звільненням всім підлеглим, що відмовляться купити сертифікати казначейського зобов'язання за ціною 500 доларів. Це стосується навіть касирів та охоронців на мінімальній зарплаті. І така ситуація, за його словами, по всій країні", - зазначає Чорновол.

Журналіст також приводить, як доказ правдивості інформації отриманої від працівника банку, записи на інтернет-форумах.

"Працівник "Ощадбанку" з Запоріжжя пише, що їх примушують купити по одному сертифікату-інакше звільнення: "Не купишь - на тебя найдут управу. А купишь, возможно, тебя "кинут" на 4 или более тысяч гривен. И ни один адвокат не поможет", - цитує вона дописувача. 

Працівниця "Ощадбанку" з Київській області відповідає, що їм "запоріжським" ще пощастило: "У вас ще мало, нам сказали по 4 штуки!!! При тому що вартість одного 500 доларів США! При заробітній платні 1200 гривень це як це можливо? Керівництво примушує взяти кредит, щоб оплатити КЗ. Я відмовилася від кредиту! Тепер мене шантажують і погрожують, що не платитимуть, що більше нікуди не влаштуюся на роботу".

Аналогічні події, за даними автора, відбуваються також у відділення "Ощадбанку" у Чернігові та Харкові.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!