Швейцарський банк Credit Suisse закриває рахунки в 50 країнах

Вівторок, 24 вересня 2013, 18:23

Провідний швейцарський банк Credit Suisse заявив про плани закрити рахунки своїх клієнтів у 50 країнах.

Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на Agence France-Presse.

Кредитна організація зосередиться на багатих клієнтах в деяких з цих країн і повністю піде з інших, зазначає видання.

В останню категорію увійдуть Конго, Ангола і Туркменія. Це пов'язано з тим, що банк не хоче ризикувати своєю репутацією, працюючи в державах з високим рівнем корупції чи злочинності.

У той же час в Данії та Ізраїлі кредитна установа сфокусується на клієнтах з обсягом вкладів не менше мільйона швейцарських франків (1,1 мільйона доларів).

Однією з причин такого рішення щодо близькосхідної країни є труднощі при обслуговуванні клієнтів, що мають друге громадянство США, оскільки американські регулятори вимагають від них складної звітності.

У липні банк вже заявив, що збирається покинути деякі дрібні ринки і за рахунок цього заощадити 150 мільйонів франків.

В останні роки на банківські організації посилився тиск з боку регуляторів. Вони вимагають від банкірів сприяння у розкритті рахунків, пов'язаних з організованою злочинністю, високопоставленими корупціонерами та іншими порушниками законодавства. В результаті вартість виконання зобов'язання перед наглядовими органами різко зросла.

Credit Suisse є другим за обсягом активів банком Швейцарії (після UBS) . У минулому році його прибуток становив 2,18 мільярда швейцарських франків.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!