Івано-Франківськ дав добро Chevron на розробку сланцевого газу

П'ятниця, 20 вересня 2013, 13:12

Депутати Івано-Франківської обласної ради на сесії у п'ятницю підтримали проект угоди про розподіл продукції з компанією Chevron, дозволивши розробку Олеської газової площі.

Про це йдеться у відповідному рішенні облради, передають "Українські новини".

З 81 присутніх на засіданні за прийняття рішення проголосували 62, проти - 1, утрималися - 11 (всього в облраді - 114 депутатів).

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького, присутнього на сесії, Кабмін при підготовці проекту повністю врахував 14 внесених поправок облради і 34 - частково.

Нагадаємо, 17 червня Кабмін продовжив термін укладання угоди про розподіл продукції з компанією Chevron Ukraine BV по Олеській газовій площі до 24 серпня 2013 року.

Як відомо, 24 січня 2013 року в Давосі було підписано угоду між компанією Shell і "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобутку нетрадиційного газу на Юзівській ділянці.

Як писала "Економічна правда", Shell та Сhevron будуть видобувати газ не самі, а з українськими партнерами - спільними підприємствами, створеними НАК "Надра України" (90%) та маловідомою компанією "СПК-геосервіс" (10%).

Для цього "Надра України" і "СПК-геосервіс" утворили компанії - ТОВ "Надра Юзівська" та ТОВ "Надра Олеська". Саме з цими фірмами ділитимуть гроші та газ транснаціональні корпорації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!