Microsoft вкладе 40 мільярдів у зворотний викуп акцій

Середа, 18 вересня 2013, 09:23

Рада директорів корпорації Microsoft оголосила про збільшення на 22% квартальних дивідендів і про початок нової програми зворотного викупу акцій на 40 млрд доларів.

Про це пишуть "Вести економіка" з посиланням на Business Insider.

Нова програма викупу акцій буде безстроковою і прийде на зміну попередньому байбеку, також на 40 млрд доларів, який завершиться у вересні.

Microsoft також оголосила про збільшення квартальних дивідендів на 22% з 0,23 доларів до 0,28 доларів за акцію. Корпорація почала регулярно виплачувати квартальні дивіденди в 2004 році, востаннє їх розмір був збільшений рік тому на три центи.

Реклама:

"Ці дії відображають нашу готовність повертати кошти акціонерам" , - йдеться в заяві фінансового директора Microsoft Емі Худ. Реєстр акціонерів, які зможуть претендувати на дивіденди, буде закрито 21 листопада.

Американські фондові індекси у вівторок зросли на тлі даних компанії Microsoft про зростання дивідендів. Промисловий індекс Dow Jones зріс на 0,23 % і становив 15529,73 пункту. Високотехнологічний NASDAQ збільшився на 0,75 % до 3745,70 пункту. Індекс широкого ринку S&P 500 додав 0,42%, склавши 1704,76 пункту.

Звістка про зворотний викуп підняла акції Microsoft на 0,63 % до 33,075 долара за папір в ході торгів на біржі NASDAQ. Згідно з даними FactSet зараз загальна капіталізація Microsoft складає близько 273 млрд доларів.

Аналітики кажуть, що масштабні програми заохочень проходять на тлі значної реструктуризації корпорації: минулого місяця Стів Баллмер оголосив про свій швидкий відхід, а ще незадовго до цього було оголошено про реорганізацію структури Microsoft.

У четвер керівництво Microsoft зустрінеться з фінансовими аналітиками, де обговорюватимуться всі ключові теми: фінансове майбутнє компанії, планована масштабна реорганізація, догляд Балмера з поста гендиректора, а також придбання Nokia.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: