Думка експерта: "Метінвест" змінює структуру асортименту своєї продукції

Понеділок, 5 серпня 2013, 18:28

Компанія "Метінвест" продовжує змінювати структуру асортименту своєї продукції.

Про це заявив старший аналітик Dragon Capital Денис Саква, коментуючи новину про те, що виробництво сталі компанією скоротилося на 9% р/р до 3,1 млн тонн.

За його словами, компанія почала переходити з виробництва готової продукції, обсяг якого скоротився на 8% р/р до 4,3 млн тонн у І-й половині 2013 року, на випуск напівфабрикатів (+8% р/р, до 1,3 млн тонн).

"Серед готової продукції збільшилося виробництво довгомірного прокату на 1% у І половині 2013 року до 1,3 млн тонн в основному завдяки підвищенню попиту в Болгарії, тоді як випуск плоского прокату і рейкової продукції зменшився на 10% і 28% до 2,9 млн тонн і 136 тис тонн, відповідно", - сказав експерт.

Він зазначив, що у ІІ кварталі 2013 року, після деякого відновлення в І кварталі 2013 року в квартальному вираженні, ціни на українську сталь поряд з продукцією інших країн знизилися.

Як відомо, основними акціонерами холдингу "Метінвест" є АТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,25%) олігарха Ріната Ахметова і група компаній "Смарт-холдинг" (23,75%) Вадима Новинського.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!