Facebook створить власний сервіс мобільних платежів

П'ятниця, 16 серпня 2013, 10:58

Facebook планує розпочати тестування платіжного сервісу для мобільних систем, який значно спростить здійснення покупок онлайн.

Про це повідомляє ipress.ua з посиланням на AllThingsD.

Як зазначається, адміністрація Facebook повідомила, що нова система дозволить зберігати дані банківської картки користувача, щоб згодом виконувати за її допомогою платежі у партнерських мобільних додатках.

У компанії підтвердили, що тестування сервісу розпочнеться наступного місяця.

Сервіс автоматично заповнюватиме платіжні форми, використовуючи для цього банківську інформацію, яку користувач додаватиме до свого профілю усоцмережі.

Під час першої фази тестування компанія сконцентрується на створенні зручного платіжного сервісу саме для мобільних систем. Представники соцмережі повідомили, що не відмовлятимуться від нинішніх торговельних партнерів, зокрема, PayPal.

У Facebook повідомили, що метою нового сервісу є спрощення процесу оплати в інтернеті. Для здійснення оплати користувачу буде достатньо натиснути кнопку Facebook, а не щоразу заповнювати дані кредитної картки.

Як зазначає видання AllThingsD, сервіс стане конкурентом платіжної системи PayPal.

Для системи PayPal ринок мобільних платежів також є пріоритетним. У 2012 році близько 10% усіх платежів у системі користувачі здійснили саме з мобільних пристроїв.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!