Кабмін хоче збільшити витрати на діяльність Ради

Вівторок, 2 липня 2013, 18:47

Кабмін пропонує збільшити видатки держбюджету з забезпечення діяльності Верховної Ради на 4,7 млн ​​гривень за рахунок скорочення витрат на оплату праці.

Про це йдеться у розпорядженні уряду №450-р.

Документ передбачає здійснити, у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Апарату Верховної Ради на 2013 рік у загальному фонді держбюджету, перерозподіл видатків шляхом:

- зменшення обсягу видатків споживання за програмою "Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України" на 5,265 млн гривень (оплата праці 4,727 млн гривень);

- встановлення видатків розвитку за програмою "Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України" в обсязі 538 тис гривень;

- збільшення обсягу видатків споживання за програмою "Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України" на 4,727 млн гривень;

- зменшення обсягу видатків споживання за програмою "Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети "Голос України" і журналу "Віче" на 900 тис гривень - та встановлення видатків розвитку в обсязі 900 тис гривень.

"Міністерству фінансів внести відповідні зміни до розпису держбюджету після погодження Апаратом Верховної Ради України перерозподілу видатків держбюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету", - сказано у повідомленні.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.