Microsoft готує масштабну реструктуризацію

Четвер, 11 липня 2013, 19:54

Провідний світовий розробник програмного забезпечення Microsoft оголосив про масштабну реструктуризацію.

Про це передають "Ведомости" з посиланням на агентство Bloomberg.

Керівник Microsoft Стів Балмер скорочує кількість відділів і має намір висунути на перший план бізнес із виробництва обладнання і деталей, а також інтернет-послуги.

Реорганізація є спробою відповісти на кон'юнктуру ринку, оскільки найуспішніший підрозділ компанії, що займається оперативною системою Windows, все більше відчуває на собі негативні ефекти скорочення світового попиту на комп'ютери.

Згідно із планом перестановок, керівник Windows Джулі Ларсон-Грін тепер керуватиме виробництвом всіх пристроїв в цілому, включаючи приставку Xbox і планшет Surface.

Начальник підрозділу, що займається програмним забезпеченням для мобільних телефонів, Террі Майерсон тепер відповідатиме також і за розробку ОС Windows.

Керівник підрозділу Skype Тоні Бейтс очолить новий відділ придбань і розвитку бізнесу. Шеф відділу інтернет-технологій Кі Лю об'єднає під своїм контролем пошуковик Bing, Skype і Office.

Сатья Наделла, начальник відділу серверів, стане курувати хмарні та корпоративні сервіси. Темі Реллер, що займається маркетингом ОС Windows стане директором з маркетингу всієї компанії.

Крім того, фінансові керівники підрозділів тепер звітуватимуть перед фінансовим директором компанії Емі Худ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!