ЄС допоможе Міндоходів боротися з контрабандою цигарок

Четвер, 6 червня 2013, 18:42

Міндоходів і Європейський офіс по боротьбі з шахрайством підписали протокол про співробітництво щодо запобігання незаконному переміщенню тютюнових виробів.

Церемонія підписання документу відбулася у четвер у Брюсселі під час робочого візиту міністра доходів і зборів Олександра Клименка, повідомляє "Укрінформ".

"Домовленості про співробітництво між Міндоходів та Європейським офісом по боротьбі з шахрайством (ОЛАФ) щодо запобігання незаконному переміщенню тютюнових виробів створить базу для налагодження механізму обміну інформацією у зазначеній сфері, що дасть змогу посилити захист економічних інтересів України та ЄС", - йдеться у поясненні до документу.

Клименко наголосив на важливості досягнутих домовленостей, адже 92% випадків контрабанди цигарок випадає на кордони України з державами ЄС, зокрема Польщею, Угорщиною, Словаччиною і Румунією.

"Контрабанда тютюновими виробами є глобальною організованою злочинністю, і лише скоординований підхід з ЄС у цьому питанні є ефективним шляхом для вирішення проблеми", - заявив український міністр.

Як також пояснили у Міндоходів, підписаний протокол не має статусу міжнародного договору.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua