Син Януковича перевів "Артемівський завод шампанських вин" на офшор

Середа, 5 червня 2013, 14:32

Група "МАКО" прийняла рішення про передачу пакетів акцій ПрАТ "Артемівськ Вайнері" які належать українським компаніям, голландській компанії ARTVIN Holding BV., яка також входить до складу підприємств групи.

Про це йдеться в повідомленні групи.

Як повідомляється, сумарний розмір переданих компанії ARTVIN Holding BV. пакетів акцій ПрАТ "Артемівськ Вайнері" складає 19,4245%.

"Дана угода є частиною проекту з корпоративної реструктуризації Групи і дозволить поліпшити корпоративне управління як в даному проекті, так і в цілому по Групі", - заявив гендиректор ПрАТ "МАКО Холдинг" Адріан Опаіц.

Нагадаємо, Янукович є власником групи "МАКО", що об'єднує "МАКО Холдинг" (Донецьк), банк ПАТ "ВБР", а також більше 10 підприємств в Україні, Голландії та Швейцарії.

Як відомо, сумарні активи холдингу "МАКО", очолюваного Януковичем, складають 1,7 млрд гривень.

Раніше прес-служба МАКО повідомляла, що в 2010-2011 роках Олександр Янукович сплатив як фізична особа близько 17 мільйонів гривень до державного бюджету як податок з доходів фізичних осіб.

За даними журналу Корреспондент, вартість активів сина Януковича, включаючи холдинг МАКО перевищує 100 мільйонів доларів.

 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!