Попов не виключає подорожчання проїзду у громадському транспорті

Вівторок, 25 червня 2013, 20:14

Глава Київміськадміністрації не виключає зміну системи оплати за проїзд для киян.

У столиці склалася непроста ситуація з громадським транспортом, який несе збитки, заявив голова КМДА Олександр Попов, пише "Сегодня".

"У нас дуже складна ситуація з громадським транспортом у тому сенсі, що він працює дійсно збитково. І ми щороку виділяємо "Київпастрасу" понад 300 мільйонів гривень дотацій, щоб забезпечити виплату зарплати. Цьогоріч і збитки метрополітену будуть приблизно на таку ж суму - 300 мільйонів", - зазначив Попов.

Голова столичної адміністрації також не виключив можливість підняття цін за проїзд на громадському транспорті, але зазначив - потрібно як мінімум півтора місяці для того, щоб вирішити дане питання.

"Ми можемо говорити про зміну цін, але переходячи на нову систему оплати. Я маю на увазі, що для жителів Києва, які матимуть тривалі проїзні квитки - наприклад, на рік, півроку чи хоча б на місяць, це буде набагато дешевше, ніж брати один квиток, одноразовий проїзд на один день, - пояснив Попов. - Таким чином, ми захистимо киян, якщо доведеться піднімати ціну".

Попов також відзначив, що якщо і буде підняття цін, то вартість проїзду на громадському транспорті для соціально захищених категорій населення, швидше за все, залишиться незмінною.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.