Мінприроди поїхало у США, щоб навчитися видобувати сланцевий газ

Вівторок, 25 червня 2013, 19:41

24-27 червня 2013 року українська делегація на чолі із заступником міністра екології та природних ресурсів України - керівником апарату Олександром Сушко на запрошення компанії "Chevron Corporation" перебуває з робочим візитом у США.

Метою цього візиту є комплексне вивчення досліджень видобутку сланцевого газу на території Америки, йдеться у повідомленні міністерства.

"Програмою візиту передбачено відвідання майданчика об'єкта "Chevron", брифінг з керівниками центру раціональної розробки родовищ сланцевого газу, зустріч з представниками компанії "Range Resources", зустріч з Інститутом Торгової Палати США з питань енергії 21-го століття", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 17 червня 2013 року Кабмін продовжив термін укладання угоди про розподіл продукції з компанією Chevron Ukraine BV по Олеській газовій площі до 24 серпня 2013 року.

Як відомо, 24 січня 2013 року в Давосі було підписано угоду між компанією Shell і "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобутку нетрадиційного газу на Юзівській ділянці.

Як писала "Економічна правда", Shell та Сhevron будуть видобувати газ не самі, а з українськими партнерами - спільними підприємствами, створеними НАК "Надра України" (90%) та маловідомою компанією "СПК-геосервіс" (10%).

Для цього "Надра України" і "СПК-геосервіс" утворили компанії - ТОВ "Надра Юзівська" та ТОВ "Надра Олеська". Саме з цими фірмами ділитимуть гроші та газ транснаціональні корпорації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!