Україна не обмежиться статусом спостерігача в МС - Азаров

Середа, 29 травня 2013, 16:20

Статус спостерігача в Митному союзі дає Україні можливість брати участь у прийнятті рішень.

Про це в інтерв'ю телевізійному каналу "Білорусь-1" напередодні саміту глав урядів СНД заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, передає "УНІАН".

"Статус спостерігача в Митному союзі дає можливість Україні брати участь у прийнятті рішень. Не з правом вирішального голосу, але з правом дорадчого голосу. Вже те, що Україна буде мати інформацію про рішення і буде мати можливість на дипломатичному рівні, на рівні контактів керівництва країн упереджувати їх прийняття, дуже важливо. І це буде працювати на зміцнення відносин України з країнами МС", - підкреслив Азаров.

При цьому він зазначив, що Україна не збирається обмежуватися тільки статусом спостерігача.

"Вже зараз при уряді України створено групу достатньо компетентних фахівців, яка вивчає можливість приєднання України до цілого ряду угод. І такий аналіз вже зараз виконується і після його завершення ми запропонуємо нашим колегам створити переговорну групу досить високого рівня, щоб у найкоротші терміни домовиться про те, до яких угод Україна зможе приєднатися, не змінюючи тексту самих угод. Які зміни ми можемо запропонувати своїм партнерам і чи зможуть ці пропозиції бути прийнятими", - підкреслив прем'єр-міністр.

Як відомо, Митний союз погодився зробити Україну спостерігачем.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua