Мінприроди планує підписати угоду з Chevron до червня

Понеділок, 8 квітня 2013, 19:21

Угоду про розподіл продукції з американською компанією Chevron із видобутку сланцевого газу на заході України можуть підписати до 1 червня 2013 року за умови позитивного рішення обласних рад.

Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков, передає УНІАН.

"Я думаю, що цілком реально до 1 червня все це встигнути зробити - підписати цей договір, природно, за умови позитивного рішення обласних рад", - сказав він.

Нагадаємо, у 2013 році Мінприроди України оголосить нові конкурси на розробку додаткових ділянок з родовищами газу.

"Україні необхідна технічна та фінансова допомога для проведення кваліфікованої роботи. У цьому зв’язку розпочато формування законодавства та практична реалізація проектів з розвідки та видобування нетрадиційного газу із залученням таких провідних компаній як Exxon Mobil, Royal Dutch Shell, Chevron та ENI", - повідомили нещодавно у Мінприроди.

Як відомо, 24 січня 2013 року в Давосі було підписано угоду між компанією Shell і "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобутку нетрадиційного газу на Юзівській ділянці.

Як писала "Економічна правда", Shell та Сhevron будуть видобувати газ не самі, а з українськими партнерами - спільними підприємствами, створеними НАК "Надра України" (90%) та маловідомою компанією "СПК-геосервіс" (10%).

Для цього "Надра України" і "СПК-геосервіс" утворили компанії - ТОВ "Надра Юзівська" та ТОВ "Надра Олеська". Саме з цими фірмами ділитимуть гроші та газ транснаціональні корпорації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!