"ВТБ банк" попереджає про незаконний продаж квартир

П'ятниця, 5 квітня 2013, 18:03

"ВТБ банк" попереджає про незаконний продаж квартир в житловому комплексі за адресою: Харків, вул. Професорська, 34.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Згідно з повідомленням, "ВТБ банк" офіційно заявляє про те, що в даний момент в судових інстанціях розглядаються позови банку, спрямовані на звернення стягнення на предмет іпотеки - житловий комплекс, розташований за адресою: Харків, вул. Професорська, 34.

"У зв'язку з невиконанням інвесторами зазначеного об'єкта зобов'язань, будинок на законній підставі перейде у власність "ВТБ банку". Відповідно, оформлення будь-яких договорів купівлі-продажу квартир у вказаному будинку є незаконним", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначають, що в даний час на різних спеціалізованих інтернет-ресурсах розміщені оголошення про продаж нерухомості - квартир в житловому будинку за адресою: Харків, ул.Профессорская, 34.

"Звертаємо особливу увагу потенційних покупців і всіх зацікавлених осіб на те, що вказаний будинок перебуває в іпотеці "ВТБ  банку". Таким чином, покупці, купуючи квартири та паркувальні місця, зіткнуться з юридичної колізією, в результаті якої угоди купівлі-продажу будуть визнані недійсними та які не мають під собою законних підстав", - йдеться в повідомленні банку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!