Влада оштрафувала "Миколаївобленерго" на 100 мільйонів

П'ятниця, 5 квітня 2013, 10:26

Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету оштрафовано ПАТ "Миколаївобленерго" за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на 100 млн гривень.

Про це йдеться у повідомленні комітету.

"ПАТ "Миколаївобленерго" всупереч вимогам нормативно-правових актів у сфері енергетики опломбовувало ручки керування дооблікових автоматичних вимикачів, встановлених разом з електролічильниками в щитах обліку на фасадах приватних будинків мешканців Миколаївської області, та вимагало необґрунтовану оплату витрат від споживачів на повторне підключення до мережі", - сказано у повідомленні.

У комітеті повідомили, що дії ПАТ "Миколаївобленерго" містять ознаки зловживання монопольним становищем на ринку постачання електричної енергії населенню, та могли б призвести до ущемлення інтересів споживачів, і були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

"ПАТ "Миколаївобленерго" зобов’язано оприлюднити за власні кошти резолютивну частину рішення колегії щодо вчинення ним порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення на нього штрафу в офіційному друкованому засобі масової інформації Миколаївської області у місячний строк з дня отримання цього рішення", - зазначили у комітеті.

Як відомо, 15,8% "Миколаївобленерго" належить енергопостачальній компанії "Херсонобленерго", а 70% акцій компанії передано до статутного фонду Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!