Митний союз може висунути Україні певні умови - посол Росії

Понеділок, 29 квітня 2013, 16:31

Митний союз може висунути Києву умови для набуття статусу спостерігача в цій організації.

Про це заявив посол Росії в Україні Михайло Зурабов на брифінгу в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Наразі в рамках Євразійської економічної комісії та структурах Митного союзу набагато доречнішим і оптимальнішим у цих умовах варіантом є той, при якому Митний союз висуне певні вимоги до країн-спостерігачів", - сказав Зурабов.

Він додав, що це означає, якщо країна захоче стати спостерігачем у Митному союзі, то вона має відповідати певним вимогам, які встановили країни - члени цього об'єднання.

"Такий підхід набагато прогресивніший, ніж підписання меморандуму з Україною про її приєднання до Митного союзу в статусі спостерігача", - наголосив російський посол.

Як повідомлялося, за словами радника президента Росії Сергія Глазьєва, угода про зону вільної торгівлі з Європейським союзом закриває назавжди можливість участі України в Митному союзі з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Нагадаємо, Кабмін пропонує зняти заборону на приватизацію держпідприємств, дочірніх підприємств НАК "Нафтогаз України", а також підприємств, установ, організацій, утворених внаслідок їх реорганізації.

За словами експерта Олександра Бондара, скоріше за все, є домовленість з Росією і законопроектом (щодо приватизації ГТС) влада знімає перепони для створення консорціуму, який буде експлуатувати ГТС.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!