Банк Коломойського збільшить статутний капітал до 16,4 мільярда

Понеділок, 29 квітня 2013, 13:51

Акціонери "Приватбанку" прийняли рішення збільшити статутний капітал на 9,8%, або на 1,454 млрд гривень, - до 16,352 млрд гривень.

Про це йдеться в повідомленні банку, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, акціонери банку на загальних зборах прийняли рішення про збільшення статутного капіталу банку за рахунок спрямування до статутного капіталу прибутку за підсумками 2012 року і збільшення номінальної вартості акцій банку на 22,50 гривень - до 252,95 гривень за акцію. Кількість випущених акцій банку і розподіл їх між акціонерами залишається без змін.

Також повідомляється, що акціонери затвердили звітність банку за підсумками 2012 року та основні напрямки діяльності на 2013 рік, відповідно до яких головними пріоритетами банку залишаються зростання клієнтської бази, вдосконалення системи управління ризиками та підвищення рівня задоволеності клієнтів якістю банківського сервісу за рахунок підвищення вимог до персоналу банку і якості обслуговування клієнтів.

Як повідомлялося, прибуток "Приватбанку" за підсумками 2012 року склала більше 1,5 млрд гривень.

Нагадаємо, основними власниками банку є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, що володіють по 33,7991% акцій банку, а також компанія Triantal Investments Ltd (Кіпр, 24,99% акцій банку), власниками якої також є Коломойський і Боголюбов (по 50%) .

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!