Лагун зацікавився придбанням Platinum Bank - ЗМІ

Четвер, 25 квітня 2013, 10:45

Власник Дельта Банку може придбати 100% банку, що входить до п'ятірки лідерів на ринку беззаставного кредитування громадян.

Про це пише Forbes.ua з посиланням на заяву власника Дельта Банку Миколи Лагуна.

Як повідомляється, структури, близькі до Дельта Банку, проводять due diligence (передпродажну перевірку) 50-го за розміром активів Platinum Bank.

"Так, ми беремо участь у процесі", - підтвердив Лагун.

"Дельта" зацікавлена в придбанні 100% акцій банку, зазначає голова правління середньої за розміром фінустанови, який також розглядав можливість купівлі Platinum Bank. Нинішні власники банку хотіли б отримати за нього не менше 52 млн доларів, або одного капіталу, пише видання.

"У нас цілий ряд гравців проводить due diligence", - підкреслює гендиректор Platinum Bank Грег Краснов.

Він не уточнив, хто саме прицінюється до фінустанови і якого розміру пакет акцій виставлений на продаж.

Лагун, що підтвердив інтерес до Platinum Bank, відмовився коментувати подробиці переговорів, посилаючись на умови конфіденційності.

У березня 2013 року Микола Лагун говорив, що не зацікавлений у цьому активі у зв'язку з відсутністю синергії і занадто високою ціною.

Активи Platinum Bank на 1 квітня 2013 року - 3,6 млрд гривень. Кредитний портфель у розмірі 2,8 млрд гривень на 99,5% складається з заборгованості фізичних осіб.

Банк спеціалізується на беззаставному кеш-кредитуванні і має понад 1700 точок продажів. Рентабельність активів - 3,55%, власний капітал – 417, 7 млн гривень, або 52,2 млн доларів.

Нагадаємо, раніше власник Дельта Банку Микола Лагун підписав документи про придбання "Сведбанку" ("дочка" швецького Swedbank AB в Україні).

Як повідомлялося, нещодавно НБУ дозволив Лагуну придбати також 100% акцій "Кредитпромбанку".

Раніше Лагун придбав "Кредитпромбанк" за символічну ціну 1 долар.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!