"Газпром" відмовився обговорювати українську ГТС у Брюсселі - ЗМІ

Вівторок, 23 квітня 2013, 10:12

Представники "Газпрому" не будуть брати участь у "круглому столі" у Брюсселі з питань управління українською ГТС.

Про це сказав офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов, передає "УНІАН".

"Вони ще б 5 травня його призначили! Звичайно, від "Газпрому" нікого не буде", - сказав Купріянов.

Він підкреслив, що формат такого заходу "нам не зовсім зрозумілий".

Відповідаючи на уточнююче питання, чи означає це, що "Газпром" не зацікавлений в обговоренні питання управління української ГТС в тристоронньому форматі, Купріянов зазначив: "Я сформулював відповідь досить акуратно. Висновки робіть самі".

Нагадаємо, 22 квітня міністр енергетики та вугільної промисловості міністр Едуард Ставицький повідомив, що "Газпром" поки не підтвердив своєї участі в роботі круглого столу, присвяченого, зокрема, питань управління українською газотранспортною системою, проведення якого заплановано 3 травня в Брюсселі.

Як повідомлялося, за даними джерел ЗМІ, переговори між Україною і Росією про створення консорціуму для управління українською ГТС припинені.

Як відомо, у спiльнiй заявi лiдерiв ЄС та України, ухваленiй за пiдсумками самiту Україна-ЄС, представники Європи заявили, що Україна залишається важливим транзитним партнером, а ЄС i надалi пiдтримуватиме модернiзацiю української газотранспортної системи.

Нагадаємо, 24 грудня 2012 року посол Росії в Україні Михайло Зурабовзаявив, що у переговорах про створення консорціуму на базі ГТС України більше не беруть участь представники ЄС.

Крім того, як відомо, "Газпром" готує черговий проект газопроводу в обхід України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!