Міндоходів по-новому боротиметься з корупцією на митниці

Понеділок, 22 квітня 2013, 19:33

Міндоходів запроваджує нову програму профілактики корупції на митниці.

Про це йдеться у повідомленні прес-службі Міндоходів, 

Як зазначається, програма вже дала результат - у першому кварталі поточного року 249 митників притягнуті до дисциплінарної відповідальності за порушення у службовій діяльності.

Крім того, управлінням внутрішньої безпеки Міндоходів самостійно було виявлено 42 випадки вчинення митниками корупційних та інших правопорушень, інформацію про це надіслано до правоохоронних органів для перевірки та можливого відкриття кримінальних проваджень.

Ефективність запровадженої програми також підтверджується тим, що майже третина від загальної кількості кримінальних проваджень стосовно митників відкрито за матеріалами міністерства.

Так, правоохоронними органами за ознаками вчинення митниками злочинів у сфері службової та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, відкрито 34 кримінальних провадження, 11 з них (32,3%) відкрито за матеріалами митних органів.

Також, для того, щоб не допустити утягування митників у протиправну діяльність, у рамках програми проведено 493 індивідуальні та 1116 загальних профілактичних заходів з посадовцями департаменту митної справи та митних органів у регіонах.

Для з’ясування обставин вчинення корупційних та службових правопорушень у митних органах у І кварталі 2013 року проведено 43 службових розслідування і 218 службових перевірок. Для виявлення і припинення можливих фактів корупційних та інших протиправних дій посадових осіб митної служби під час виконання ними службових обов’язків організовано і проведено 40 контрольних заходів.

За інформацією, що надійшла до міністерства у I кварталі поточного року, за вчинення злочинів у сфері службової діяльності за раніше порушеними кримінальними справами засуджено 10 колишніх посадових осіб митних органів. Судами закрито кримінальне провадження стосовно 9 осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!