"Регіонал" отримав від КМДА півмільярда на каналізацію

Понеділок, 22 квітня 2013, 13:34

КП "Інженерний центр" КМДА уклав низку угод з ТОВ "Концерн "Київпідземшляхбуд" на будівельні роботи загальною вартістю 504,35 млн гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Найдорожче обійдеться і найдовше триватиме реконструкція ІІІ черги Ново-Дарницького каналізаційного колектора. На роботи виділили 391,95 млн гривень, завершити мають до кінця травня 2019 року.

У 44,78 млн гривень обійдеться реконструкція колектора по вул. Бережанській. Ще один колектор по проспекту Комарова реконструюють за 31,6 млн гривень. Обидва об’єкти мають завершити до кінця лютого 2015 року.

Решта 36,01 млн гривень піде на будівництво каналізації по вул. Урлівській від вул. Здолбунівської до вул. А.Ахматової. Ці роботи триватимуть до кінця березня 2015 року.

Усі роботи фінансують спільно з державного і місцевого бюджету.

Фірму "Київпідземшляхбуд" було засновано у 2000 року низкою осіб, зокрема до складу власників до 2010 року особисто входив Валерій Борисов, у 2002-2006 роках перший заступник глави КМДА, далі – народний депутат.

До парламенту він обирався від "Нашої України", але в 2011 році перейшов у фракцію Партії регіонів. На виборах 2012 року Борисов також очолював передвиборчий штаб Партії регіонів в Києві.

Наразі співзасновниками фірми є незмінний директор Анатолій Гальчук і ТОВ "Бас-Інвест", яке належить кіпрській компанії "Говертано Холдінгз ЛТД".

Останню засновано 15 червня 2010 року зі статутним капіталом в 1 тис євро, компанія записана на двох громадян Кіпру.

Згідно з даними "ВДЗ" за останні п’ять років "Київпідземшляхбуд" виграв тендери на 1,33 млрд гривень.

У тендері на колектор по проспекту Комарова намагалися взяти участь ще дві компанії, які пропонували виконати роботи на 4,61 млн гривень і 6,5 млн гривень дешевше від "Київпідземшляхбуду".

Обидві пропозиції було відхилено як такі, що не відповідають технічним умовам тендеру.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!