Продаж автомобілів в ЄС впав майже на 10%

Середа, 17 квітня 2013, 14:14

Великобританія виявилася єдиною країною Євросоюзу, якій вдалося наростити продажі автомобілів в першому кварталі 2013 року.

Про це свідчать дані Асоціації європейських виробників автомобілів, пише "Лєнта.ру".

Як повідомляється, у всіх інших країнах показник знизився. У цілому по Євросоюзу продажі впали на 9,8% до трьох мільйонів автомобілів.

У березні число реєстрацій впало на 10,2%, у лютому - на 10,5%, у січні - на 8,7%.

Зокрема, в Німеччині продажі знизилися на 17,1%, у Франції на 16,2%, в Іспанії на 13,9%. Показники в ЄС падають 18-й місяць поспіль.

Серед виробників істотний спад продажів зафіксовано у Ford (20%), Toyota (18%), PSA Peugeot Citroën (15%), General Motors (13%).

The Financial Times зазначає, що спад продажів у Німеччині став несподіванкою, так як ситуація з безробіттям і зростанням ВВП у цій країні стабільна.

Volkswagen, BMW і Daimler, вже постраждалі від боргової кризи в ЄС, прогнозують, що в 2013 році їх прибуток залишиться на торішньому рівні.

У березні продажі автомобілів знизилися також у Росії - уперше за три роки.

За даними Асоціації європейського бізнесу, показник впав на чотири відсотки в порівнянні з березнем 2012 року до 244 тисяч машин. За весь перший квартал в РФ було зареєстровано 616,8 тисячі нових автомобілів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!