Великобританія підтримує відмивання грошей - міністр фінансів Австрії

Неділя, 14 квітня 2013, 12:00

Британія підтримує існування "пралень" з відмивання грошей, таких як Кайманові острови, Віргінські острови, Нормандські острови і Гібралтар, не виконуючи належним чином свої юридичні повноваження.

Про це повідомила міністр фінансів Австрії Марія Фектер, пишуть "Вести економіка".

На думку Фектер, Кіпр був змушений прийняти нові правила щодо прозорості, у тому числі заборону на анонімні рахунки. Ці правила повинні дотримуватися всіма країнами Європейського союзу.

"Великобританія має безліч "пралень" з відмивання грошей і податкових притулків у своїй юридичній відповідальності - на Нормандських островах, Гібралтарі, Кайманових островах і Віргінських островах, - сказала Фектер перед початком засідання міністрів фінансів єврозони. - Це гарячі точки для ухилення від сплати податків і відмивання грошей".

Заява міністра фінансів прозвучало на тлі останніх заходів ЄС, спрямованих на досягнення більшої прозорості банківської системи.

"Країна готова до обговорення спільного використання даних, але ці переговори не повинні бути вулицею з одностороннім рухом", - сказала Фектер.

Нагадаємо, що Австрія і Люксембург дали згоду відкрити інформацію про рахунки в банках іноземних вкладників.

Напередодні прем'єр-міністр Люксембургу Жан-Клод Юнкер заявив, що банкам, які живуть не за рахунок "чорних" грошей або ухилення від податків, нічого приховувати. Країни відмовляться від банківської таємниці з 2015 року Єврокомісія вже схвалила це рішення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!