Регулятор хоче перевірити "монополізм" фірми Курченка

Четвер, 7 лютого 2013, 14:33

Антимонопольний комітет має намір перевірити інформацію про те, що компанія "Газ Україна-2009" обіймає фактично монопольне становище на ринку поставок скрапленого газу.

Про це під час брифінгу заявив перший заступник глави відомства Рафаель Кузьмін, передає УНІАН.

"Ми досить скрупульозно ставимося до будь-якої інформації про те, що та чи інша компанія займає ту чи іншу частку на ринку. Проте інформації щодо компанії "Газ України-2009" у нас немає. Ми візьмемо цю інформацію (про частку "Газу Україна-2009" на ринку) до уваги і використовуватимемо в подальших дослідженнях", - сказав Кузьмін.

Нагадаємо, одразу після заяви Олександра Ярославського про складання повноважень президента "Металіста" з'явилося повідомлення про домовленість з групою "Газ Україна" щодо придбання ФК "Металіст" у Ярославського.

Реклама:

Власником групи "Газ Україна" є новоспечений олігарх Сергій Курченко, який, за даними з сайту ФК "Металіст" самостійно почав займатися бізнесом у 19 років.

"Сьогодні група компаній "Газ України" займає лідируючі позиції на українському ринку великооптової торгівлі скрапленим газом, контролюючи до 20% ринку", - сказано у повідомленні на сайті.

Як відомо, нещодавно депутат від "Свободи" Юрій Сиротюк направив депутатський запит на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки та голови СБУ Олександра Якименка, в якому йшлося про те, що син генпрокурора Віктора Пшонки "кришує" діяльність компанії Курченка "Газ України - 2009", яка здійснює контрабанду бензину і монополізує ринок.

Пізніше народний депутат від Партії регіонів Артем Пшонка заявив про непричетність до діяльності компанії "Газ України - 2009".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: