Опозиція хоче повернути контроль над закупівлями держкомпаній

Четвер, 7 лютого 2013, 10:56

Опозиція хоче відновити контроль над закупівлями держпідприємств, що здійснюють їх за власні кошти.

Про це йдеться у законопроекті № 2207 опозиційних депутатів Кличка, Тягнибока, Яценюка, Чумака, Горобець, Головка, який передбачає внесення змін у закон "Про здійснення державних закупівель".

"Необхідність прийняття законопроекту викликана потребою в удосконалені законодавства у сфері держзакупівель, зокрема в частині оприлюднення інформації про результати закупівель", - сказано у пояснювальній записці.

Депутати вважають, що в законі "Про здійснення державних закупівель" не залишилось жодних інструментів державного чи громадського контролю ефективності витрачання коштів.

У пояснювальній записці також зазначається, що законопроектом пропонується зобов’язати підприємства розміщувати звіти про результати проведення закупівель, що здійснюються за рахунок власних коштів на сайті уповноваженого органу (Мінекономрозвитку) протягом трьох робочих днів після укладання договору.

Як відомо, у 2012 році депутати вивели держпідприємства, які здійснюють закупівлю товарів, робіт і послуг за власні кошти, з під дії тендерного закону.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!