Офіси Нацбанку "з’їдають" електрики, як всі вулиці Харкова

Понеділок, 4 лютого 2013, 09:09

Нацбанк уклав низку угоду з ПАТ "Київенерго" на постачання в 2013 році теплової та електричної енергії для восьми будинків НБУ в Києві на суму 39,77 млн гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Постачання гарячої води коштуватиме 18,64 млн гривень, електроенергії – 21,14 млн гривень.

Послуги замовлено для центральних офісів Нацбанку та лікувально-оздоровчого комплексу по вул. Інститутська, 9, 11-б та 12, вул.І.Франка, 5, вул.Ямська, 60, а також для підрозділів НБУ по просп.Науки, 7 (корпуси 1, 2), вул.Драйзера, 2-г та вул.Андріївська, 1.

В кінці року можуть бути проведені додаткові закупівлі послуг, якщо замовленого на початку року обсягу виявиться недостатньо, або буде перераховано вартість тарифів.

Вартість замовленої Нацбанком електроенергії співставна з тією, що департамент комунального господарства Харківської міськради замовив для освітлення вулиць Харкова – 22,19 млн гривень для міста з населенням понад 1,4 млн гривень.

Теплова енергія для НБУ коштує трохи дорожче від опалення навчальних закладів Дарницького району Києва – 18,47 млн гривень для 23 шкіл та ще кількох десятків закладів району, де мешкає близько 320 тис осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!