У Попова кажуть, що на мости і дороги передбачено майже мільярд

Середа, 27 лютого 2013, 17:58

Згідно з програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2013 рік 949 млн гривень будуть спрямовані на розвиток транспортної інфраструктури столиці.

Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, повідомляє прес-служба.

Як зазначається, загальний обсяг асигнувань із міськбюджету на об’єкти програми складає 1,514 млрд гривень.

За його словами, по 300 млн гривень буде спрямовано на будівництво транспортної розв’язки на Поштовій площі та станції "Теремки" Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, 150 млн гривень - на будівництво Подільського мостового переходу, 56,6 млн гривень - на реконструкцію вул. Васильківської.

"Ми вже маємо низку розпочатих об’єктів, які необхідно завершити, щоб зменшити затори на дорогах. Зокрема, до Дня Києва планується відкрити транспорту розв’язку на Поштовій площі. Разом із завершенням реконструкції площі передбачається облаштувати пішохідну зону на вулиці Сагайдачного, демонтувати трамвайні колії на Контрактовій площі та вулиці Братській", - зазначив Крамаренко.

Заступник голови зазначив, що асигнування також виділені на продовження робіт із будівництва Подільського мостового переходу, реконструкції проспекту Петра Григоренка, будівництво розв’язки на правобережних підходах до Південного мосту зі з’їздами з вулиці Саперно-Слобідської на Столичне шосе, під’їзної дороги до аеропорту "Жуляни". Також у поточному році планується відкрити станцію метро "Теремки", передбачені кошти й на початок проектування метро на житловий масив Виноградар та станції "Львівська брама".

Крім того, він повідомив, що 25 млн гривень закладено на реконструкцію ескалаторних комплексів у метрополітені, що підвищить надійність їхньої роботи та сприятиме енергозбереженню. Також передбачені додаткові кошти на встановлення світлофорів, облаштування велосипедних доріжок та пішохідних містків над трасою швидкісного трамваю на Троєщині.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"