Raiffeisen більше задоволений українською "дочкою", аніж угорською

Понеділок, 25 лютого 2013, 18:01

Український дочірній банк Raiffeisen Bank International викликає набагато менше занепокоєння, ніж угорська "дочка".

Про це сказав голова правління групи Герберт Степіч, передає Reuters.

Один з найбільших кредиторів Європи повідомив про ще одне можливе списання активів після того, як попереднє стало в 4 кварталі однією з причин першого для Raiffeisen квартального збитку.

У 4 кварталі Raiffeisen Bank International повністю списав гудвіл - 29 мільйонів євро (38 мільйонів доларів), пов'язаний з придбанням українського банку Райффайзен Банк Аваль, і ще 10 млн євро в інших активах.

Відповідаючи на питання, чи залишається українська "дочка" головною турботою групи, Степіч сказав австрійській газеті Kurier:

"Україна мене турбує значно менше, ніж Угорщина. Там ситуація, скажімо так, небезхмарна".

Угорські банки платять найвищий в ЄС податок на банківську діяльність і постраждали від ряду каральних заходів.

Австрійська група купила великий український банк Аваль в 2005 році, який в 2012 році з активами в розмірі 47,7 млрд гривень зберіг четверте місце серед 176 діючих в Україні банків.

Нагадаємо, у 2012 році український банківський ринок залишили деякі західні гравці: німецький Commerzbank і австрійський Erste продали свої дочірні установи в Україні, а ряд європейських груп суттєво стиснули місцевий бізнес через необхідність привести у відповідність з новими вимогами активи і капітали.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!