У Клименка кажуть, що зареєструвати свій бізнес стало простіше

Понеділок, 25 лютого 2013, 13:39

При реєстрації власої справи платникам податків більше не потрібно звертатися до податкових органів для взяття на облік.

Про це повідомляє прес-служба Міндоходів.

Як зазначають фахівці міністерства, всі процедури подальшої реєстрації оперативно здійснюватимуться між ДПСУ та Укрдержреєстром без участі платника. Тобто після отримання всіх необхідних документів держреєстратор реєструє підприємство або підприємця. Відомості з Єдиного державного реєстру надходять до податкових органів.

"Органи ДПС протягом одного дня здійснюють постановку на облік цього платника податків та повідомляють про це державного реєстратора. Після цього реєстратор видає підприємству виписку, в якій підтверджується факт здійснення державної реєстрації та надаються відомості про взяття на облік в органах ДПС", - йдеться у повідомленні.

У Міндоходів впевнені, що такий принцип "єдиного вікна" при започаткуванні бізнесу, скасування необхідності отримання в органах ДПС довідки про взяття на облік зменшать бюрократичні зволікання та спростять процедури започаткування бізнесу підприємцям, заощадивши їм час та зайві витрати.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!