Google працює над власним планшетом

Четвер, 21 лютого 2013, 12:52

Джерела в Google говорять, що компанія розробила перший власний мобільний пристрій з сенсорним екраном і під управлінням операційної системи Chrome OS.

Новий пристрій, якщо він дійде до стадії комерційної версії, буде конкурувати не тільки з планшетами на базі Windows RT і Windows 8, але і з пристроями на базі Android, передає CyberSecurity.

Джерела в Google говорять, що брендовий планшет під управлінням Chrome OS - це поки повністю експериментальний проект і компанія не визначилася з методом його комерціалізації і азіатським партнером з масового виробництва.

Нині існуючий прототип планшета має всі функції, властиві самій Chrome OS - робота з інтернетом, поштою, YouTube, Facebook, віддалене зберігання даних та інші.

За словами джерел, на ринку вже є декілька моделей під управлінням Chrome, виробництвом яких займаються азіатські компанії, зокрема Samsung. І в Google не виключають, що партнером у галузі виробництва нового планшета стане якраз Samsung.

Також в Google говорять, що поки операційна система Chrome OS є лише тінню популярності Android, тому Google особисто вирішила зайнятися просуванням цієї ОС.

За оцінками аналітиків, в 2012 році в США було продано не більше 100 тис пристроїв на базі Chrome OS.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"