Гроші на боротьбу з безробіттям "осіли" в кишенях службовців

Вівторок, 19 лютого 2013, 17:17

Під час проведення перевірок Головним управлінням захисту прав і свобод громадян та інтересів держави виявлено порушення закону, якими завдано державі збитків на загальну суму 173, 5 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Як зазначається у повідомленні, відповідні відомості за п'ятьма кримінальними провадженнями, щодо цих правопорушень, внесено до ЄРДР.

Зокрема, проведено перевірку щодо використання Державним центром зайнятості державних коштів, виділених на боротьбу із безробіттям.

"За результатами перевірки виявлено факти закупівель упродовж 2009-2011 років в окремих суб'єктів господарювання міста Києва за процедурою закупівлі в одного учасника поліграфічної продукції та програмно-апаратних комплексів за цінами, що перевищують ринкові на 110 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

При цьому службові особи Державного центру зайнятості та комерційних структур до реалізації своїх злочинних намірів залучили підприємства із ознаками фіктивності та вдалися до підроблення офіційних документів і їх використання.

Відомості про вказані кримінальні правопорушення за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!