Євросоюз готує санкції проти Google

Вівторок, 19 лютого 2013, 12:28

Регулятори Франції та інших країн ЄС запропонували прийняти скоординовані заходи проти Google у зв'язку порушеннями в сфері захисту особистих даних, що допускаються компанією.

Про це передає "Інтерфакс" з посиланням на газету The Wall Street Journal.

Французька нацкомісія з інформатики та громадянських свобод (CNIL) оголосила про майбутні "репресії" проти Google, яка не змогла прийняти "чітких та ефективних" заходів у відповідь на попередження всіх 27 регуляторів ЄС в сфері захисту конфіденційності, що надійшли ще в жовтні 2012 року.

Група регуляторів планує провести голосування за пропозицією про прийняття санкцій до Google в кінці лютого 2013 року, а офіційні претензії на адресу американської інтернет-компанії будуть висунуті до літа 2013 року.

У жовтні 2012 року регулятори заявляли, що практики Google у сфері захисту конфіденційних даних не відповідають європейському законодавству і рекомендували компанії внести ряд змін в свою політику.

Між тим, в Google заявляють, що політика компанії відповідає європейським законам.

"Ми надавали повне сприяння CNIL в період розслідування і продовжимо це робити", - заявив представник компанії.

У січні 2013 року компанія направила CNIL лист, де перерахувала прийняті нею заходи у відповідь на приписи регулятора, і пропонувала провести зустріч для обговорення деталей.

Тим часом, глава CNIL Ізабель Фальк-Пьерротен зазначила, що в листі Google було мало конкретики.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!