Арбузов буде лобіювати нові пільги для ІТ-бізнесу

Середа, 13 лютого 2013, 11:05

Азаров доручив Арбузову зайнятися питанням проходження законопроекту щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції.

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив на засіданні уряду.

Він нагадав, що у Верховній раді зареєстровано новий законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції".

"Прошу першого віце-прем'єра Арбузова Сергія Геннадійовича взяти питання проходження цього законопроекту під свій особистий контроль", - зазначив Азаров.

За його словами, збільшення частки IT-індустрії у ВВП країни - це шлях структурної модернізації економіки і активізації економрозвитку в умовах світової кризи.

"Цілком реально, що в 2015 році цей сектор економіки може становити не менше 10% ВВП. Таким чином, ми знизимо вразливість української економіки, традиційних сировинних галузей до зовнішніх ризиків", - сказав прем'єр-міністр.

Як повідомлялося, нещодавно президент Віктор Янукович схвалив податкові пільги для IT-бізнесу.

Нагадаємо, на початку липня 2012 року депутати погодилися внести правки президента до закону №9744.

Основні зміни стосуються порядку скасування ПДВ, 5%-го прибуткового податку для фізосіб і скасування обов'язкових висновків про вид діяльності, який компаніям потрібно одержувати в Держінформнауці.

В кінці липня президент підписав цей закон.

Таким чином, з пільг залишилися відміна ПДВ і 5%-вий податок на прибуток підприємств з 2013 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"