Азаров дав 26 мільйонів місту, яке обрало його сина нардепом

П'ятниця, 1 лютого 2013, 10:12

Управління ЖКГ Слов’янської міськради Донецької області уклало низку угод на придбання комтехніки та ремонт каналізації на загальну суму 26,1 млн гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначає видання, на придбання спецтехніки виділено 19,88 млн гривень.

"Придбано асенізаційну машину за 0,64 млн гривень, бульдозер за 1,11 млн гривень, ковшовий навантажувач за 0,45 млн гривень, гідравлічний екскаватор за 1,1 млн гривень, два екскаватори-навантажувачі для земляних робіт по 0,35 млн гривень, два самоскиди по 0,72 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за ці кошти придбано шість сміттєзбирачів з єврозахватом по 0,88 млн гривень, чотири сміттєзбирачі з боковим завантаженням по 0,67 млн гривень, три сміттєзбирачі з заднім завантаженням по 0,72 млн гривень. Також придбано 1,8 тис контейнерів для сміття з євро захватом по 2,350 тис гривень за штуку, пише видання.

Решту 6,22 млн гривень отримає ТОВ "Спецінжиніринг-Постач" за капітальний ремонт самопливних каналізаційних колекторів по пров.Комсомольському та вул.Фрунзе. Загальна довжина ремонтованих ділянок становить близько 1,2 км. Нагадаємо, окрім цих ремонтів мерія в грудні також замовила реконструкцію міської системи водопостачання за 28,89 млн гривень.

Всі закупівлі проведено коштом державного бюджету.

Як зазначають "Наші гроші", тендери були розпочати в жовтні за кілька днів до парламентських виборів.

"У мажоритарному округу в Слов’янську виграв син прем’єр-міністра Олексій Азаров, який до виборів не мав жодного стосунку до цього міста та під час виборів був неодноразово звинувачений в підкупі виборів. Округ Азарова потрапив в топ-25 округів, куди уряд направив дотації напередодні виборів, - йдеться у повідомленні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!