"АероСвіт" пообіцяв перевезти пасажирів або компенсувати квитки

Середа, 9 січня 2013, 16:30

Компанія "АероСвіт" запевнила, що гарантує виконання всіх внутрішніх авіарейсів або компенсує вартість квитків.

Про це йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

Згідно з повідомленням, 9 січня Мінінфраструктури та Державна авіаційна служба провели зустріч з керівництвом авіаційних компаній "Міжнародні авіалінії України" та "АероСвіт" щодо ситуації зі скасуванням авіарейсів.

В результаті зустрічі компанія "АероСвіт" запевнила, що гарантує виконання всіх внутрішніх авіарейсів, а саме за напрямками Київ - Івано-Франківськ - Київ, Київ - Дніпропетровськ - Київ, Київ - Донецьк - Київ, Київ - Львів - Київ, Київ - Одеса - Київ, Київ - Сімферополь - Київ згідно із затвердженим розкладом виконання регулярних внутрішніх рейсів в період ІАТА Зима 2012/2013, чинний до 31 березня 2013 року.

Авіакомпанія гарантує подальше виконання всіх далеко-та середньо магістральних рейсів, окрім рейсів за напрямками Київ-Варшава, Київ-Мінськ, Київ-Бухарест, Київ-Копенгаген і Донецьк-Тбілісі.

Як повідомляється, обслуговування пасажирів будуть здійснювати компанії "АероСвіт" або Міжнародні авіалінії України.

У відповідності з діючими правилами перевезення пасажирів і багажу повітряним транспортом, всі пасажири, які придбали квитки, повинні бути обслужені авіакомпанією або їм повинні компенсувати вартість квитків.

Як відомо, авіакомпанія "АероСвіт" 9 січня, скасувала ряд рейсів з аеропорту Бориспіль.

Як повідомлялося, через затримки та скасування рейсів авіакомпанії "АероСвіт" сотні українців в ряді країн світу не змогли вчасно повернутися в Україну.

Раніше госпсуд Київської області, розглянувши заяву від ПрАТ "Авіакомпанія "АероСвіт" про банкрутство, почав провадження у справі про банкрутство авіакомпанії.

Як відомо, власники "Донбасаеро" також планують розпочати процедуру банкрутства авіакомпанії

Нагадаємо, авіакомпанії "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа" об'єднані в альянс Українська авіаційна група, яка контролюється групою Приват Ігоря Коломойського.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!