"Автоцивілка" може подорожчати на 30-50%

Четвер, 31 січня 2013, 16:39

Моторне (транспортне) страхове бюро запропонувало регулятору страхового ринку підвищити вартість автострахування, щоб не допустити погіршення платоспроможності гравців ринку.

Джерела видання "Комерсант-Україна" оцінюють підвищення вартості полісів в 30-50%.

Комітет з тарифної політики бюро 31 січня 2013 року планує розглянути питання введення нових тарифів за обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ).

Координаційна рада бюро затвердила проект тарифів в кінці грудня 2012 року та на початку січня 2013 року направила його на затвердження Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері ринків фінансових послуг.

"Пропонується підвищити базовий платіж з 180 гривень до 320 гривень (на 77,8%)", - повідомило виданню джерело, близьке до страхового бюро.

Одночасно зміняться коригуючі коефіцієнти в залежності від розміру населеного пункту, стажу, автомобіля.

"Ми підрахували, що з урахуванням нових коефіцієнтів вартість поліса в середньому зросте на 30-50%", - додав співрозмовник видання.

Частина страховиків підтримує подорожчання полісів.

"Рішення підвищити тарифи викликане об'єктивними причинами: крім зростання виплат необхідно враховувати і інфляцію", - говорить голова правління СК "Глобус" Володимир Ганчак.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua