Для VIP-мешканців Конча-Заспи замовили світла та тепла на 5 мільйонів

Середа, 30 січня 2013, 11:36

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" ДУС уклав угоди з "Київенерго" на постачання в 2013 році електричної і теплової енергії на 4,66 млн гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається у повідомленні, теплова енергія для житлового фонду коштуватиме 0,44 млн гривень. Електрична енергія для потреб будинку відпочинку "Конча-Заспа" коштуватиме 3,81 млн гривень, для житлового фонду - 0,21 млн гривень, що загалом складає 4,02 млн гривень.

Крім того, як пише видання, в кінці року можуть бути укладені додаткові угоди на оплату фактичної вартості спожитих послуг. Оплата здійснюється коштом держбюджету.

"Вартість електроенергії для "Конча-Заспи" більша, ніж витрачається на освітлення вулиць Вінниці - місцеве КП "Міськсвітло" останні два роки укладає відповідні угоди на суму близько 2,6 млн гривень на рік для освітлення вулиць обласного центру з населенням 360 тис чоловік", - йдеться у повідомленні.

За даними адміністрації президента станом на 2011 рік, перелік осіб, які користувались приміщеннями у будинку відпочинку "Конча-Заспа", налічував щонайменше 81 особу. В тому числі це три колишні президенти України Кравчук, Кучма та Ющенко, нинішній прем’єр-міністр Азаров, а також інші колишні та діючі високопосадовці.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!