Королевській наказали моніторити виплати зарплати

Четвер, 3 січня 2013, 11:00

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Мінсоцполітики запровадити щотижневий моніторинг виплати зарплати і соціальних допомог.

Про це він сказав на засіданні Кабміну.

"Із держбюджету було додатково виділено 3,3 млрд гривень на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів усіх рівнів. На 1 січня боргів, як ми і обіцяли, немає", - сказав Азаров.

Прем'єр-міністр зазначив, що керівники міністерств і відомств, регіональних адміністрацій з перших днів нового року повинні взяти цю ситуацію під особливий контроль. Зарплати, відпускні, лікарняні, соціальні допомоги тощо повинні виплачуватись повністю і вчасно.

"Вимагаю також, щоб Міністерство соціальної політики запровадило щотижневий моніторинг виплати зарплати і соціальних допомог. І регулярно доповідало Уряду про стан справ. У нашому порядку денному більше не повинно бути питання боргів із зарплати", - підкреслив Азаров.

Глава уряду також звернув увагу Міністерства фінансів на контроль за обґрунтованістю формування місцевих бюджетів і на жорстке дотримання бюджетної дисципліни.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!