Азаров розповів, як потрібно забезпечити зростання ВВП

Четвер, 3 січня 2013, 10:49

Необхідно активізувати економічний розвиток таким чином, щоб у поточному році забезпечити як мінімум до 3,5% зростання ВВП.

Про це сказав прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабміну.

"2012 рік, з усіма його проблемами і труднощами, створив непоганий фундамент для продовження перетворень і модернізації нашої країни в 2013 році. Нам необхідно активізувати економічний розвиток таким чином, щоб у поточному році забезпечити як мінімум до 3,5% зростання ВВП", - зазначив Азаров.

За його словами, перш за все треба залучити інвестиційні ресурси, покращити інвестиційний клімат, активніше проводити дерегуляцію.

"Уже сьогодні ми почнемо розглядати практичні механізми активізації інвестиційної діяльності. Ми налаштовані створити такі умови, щоб у нас було власне потужне сільськогосподарське машинобудування, щоб будувалися власні тепловози, вагони і швидкісні потяги, щоб українські ІТ-новації впроваджувалися насамперед на вітчизняному ринку",- сказав керівник уряду.

Азаров підкреслив, що необхідно енергійно управляти програмою імпортозаміщення, скорочення негативного сальдо зовнішньоторгового балансу.

"Це особиста відповідальність першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова і міністра економічного розвитку та торгівлі Ігоря Прасолова", - підкреслив прем'єр-міністр.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!