Завод Порошенка готовий продати частину своїх акцій для залучення інвестора

Понеділок, 28 січня 2013, 12:54

Корпорація "Богдан" хотіла б залучити в якості стратегічного інвестора одного з світових виробників автомобілів, продавши частину своїх акцій.

Про це в інтерв'ю "УНІАН" розповів президент корпорації "Богдан" Олег Свинарчук.

"Ми ведемо переговори з цілою низкою компаній про залучення стратегічного інвестора. Ми готові поділитися часткою в акціонерному капіталі. Наші моделі автомобілів вже застаріли, і нам треба їх міняти. Весь цей час з початку кризи ми дотували завод, і у нас не було грошей на розвиток. Зараз ми ведемо пошук нових моделей, які будуть відповідати існуючому конкурентному середовищу", - сказав Свинарчук.

При цьому президент "Богдан" не назвав компаній, з якими ведуться переговори.

За його словами, значними стримуючими факторами в пошуку стратегічного інвестора є як відсутність ефективної програми підтримки нацвиробників з боку української влади, так і закритість європейського і російського ринків для автомобілів що випускаються на території України.

"Україна досі не може оговтатися і вийти з низки економічних криз. Минулий рік підтвердив, що негативні тенденції, що почалися в 2008 році, лише прискорюються. Ми, відкривши при вступі у Всесвітню торговельну організацію свій ринок, отримали результат: у нас скорочується ринок і робочі місця, падає купівельна спроможність, зупиняється виробництво", - зазначив Свинарчук.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!