У "Нафтогазі" підтвердили рахунок "Газпрому" на 7 мільярдів

Субота, 26 січня 2013, 17:26

НАК "Нафтогаз України" підтвердила, що "Газпром" виставив рахунок на 7 млрд дол. за недобір газу за контрактом у 2012 році. Про це повідомляє агентство УНІАН з посиланням на джерело в компанії.

"Такий рахунок є", - підтвердило джерело, передає УНІАН.

Джерело агентств у компанії також заявило, що НАК "Нафтогаз України" виконала всі фінансові зобов'язання перед "Газпромом", сплативши закуплені 24,9 млрд кубометрів газу.

"Ми всі рахунки за імпортований природний газ, виставлені "Газпромом", у повному обсязі своєчасно сплатили", - сказав він, підкресливши при цьому, що НАК "Нафтогаз України" неодноразово інформувала "Газпром" про скорочення обсягів закупівлі газу в 2012 році.

"Про скорочення обсягів газу ми заздалегідь інформували "Газпром". Це можна перевірити за інформацією на сайті "Нафтогазу". У травні ми зробили кілька заяв з цього приводу", - сказав він.

Джерело також підкреслило, що позиція "Нафтагаза" полягає в тому, що компанія виконала всі фінансові зобов'язання перед "Газпромом" у 2012 році. "Зі свого боку ми вважаємо, що виконали всі зобов'язання", - сказав він.

Як повідомлялося, газета Financial Times повідомила, що НАК "Нафтогаз України" отримала від російського "Газпрому" рахунок на 7 млрд дол., оскільки купила торік менше газу, ніж передбачено чинним контрактом.

Британська газета пише, що вимога "Газпрому" виплатити 7 млрд дол. загрожує викликати третій за рахунком масштабний конфлікт між Росією і Україною в газовій сфері.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!