Янукович вирішив провести власний економічний саміт

Четвер, 24 січня 2013, 14:30

Україна планує провести Регіональний саміт Всесвітнього економічного форуму по Європі та Центральній Азії.

Про це заявив президент Віктор Янукович у Давосі, передає прес-служба глави уряду.

"Ми плануємо найближчим часом провести в Україні саміт європейських і євразійських країн", - повідомив глава держави.

Президент зазначив, що підвищення конкурентоспроможності, створення динамічного, гнучкого механізму реагування на виклики дасть можливість поступового зростання економік.

"Саме на ці питання покликана дати відповідь наша співпраця і проведення спільного економічного форуму в місті Києві", - наголосив Янукович.

Глава держави також зазначив, що формування глобального порядку денного по Україні Радою Всесвітнього економічного форуму, яке відбувається за участю найкращих фахівців світового рівня, - це те, що зараз необхідно Україні.

Президент подякував Клаусу Швабу за ту величезну роботу, яку зараз ВЕФ проводить щодо України.

У свою чергу, Виконавчий голова Всесвітнього економічного форуму висловив сподівання, що Рада ВЕФ з формування глобального порядку по Україні напрацює корисні рекомендації для соціально-економічного розвитку України.

"Хотів би подякувати за той дух дружби, за те співробітництво, яке ми відчуваємо особисто від Януковича", - сказав Шваб.

Він додав, що такі зустрічі на Давоському форумі є доброю нагодою для України "інтегруватися в Давоську сім’ю, бо Україна є великою, важливою країною, яка знаходиться в Європі".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!