Ватикан втрачає по 40 тисяч доларів на день через банківські карти

Вівторок, 22 січня 2013, 20:24

Ватикан втрачає близько 40 тисяч доларів на день через заморожування італійським центральним банком операцій з банківськими картами всередині Ватикану.

Про це повідомляє plusworld.ru з посиланням на CWN.

Як повідомляється, італійська влада заморозили банківські операцій з картами у Ватикані з 1 січня, заявивши, що на даний момент Ватикан не відповідає європейським стандартам щодо протидії відмиванню грошей.

Консультант Ватикану з безпеки банківської системи Рене Брюелхарт висловив здивування у зв'язку з подіями, що відбуваються, вказуючи на те, що Ватикан отримав оцінку "добре" від європейських банківських експертів липні минулого року, і з часу прийняття нових заходів безпеки в минулому році інші європейські країни не висловили серйозної стурбованості щодо банківської практики Ватикану.

Дії італійських регуляторів щодо Ватикану, очевидно, були викликані скаргами, які були подані до того, як нові стандарти безпеки Ватикану були введені в дію.

Чиновники Ватикану шукають шляхи для відновлення операцій з банківськими картами. На даний момент відвідувачі зобов'язані платити готівкою за відвідування музеїв Ватикану та інших операцій всередині Ватикану.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!