Янукович їде на економічний форум в Давос

Понеділок, 21 січня 2013, 18:35

23-24 січня 2013 року відбудеться робочий візит Президента Віктора Януковича до Швейцарської Конфедерації з метою участі в заходах Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

Про це повідомив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, передає сайт глави держави.

Як зазначається, у ході роботи цьогорічного засідання ВЕФ, темою якого є "Гнучкий динамізм", передбачається сформувати глобальні, регіональні та галузеві програми, спрямовані на стимулювання перетворень на відповідних рівнях, здатних протистояти новим викликам сьогодення.

Як зазначив Львочкін, цього року пріоритетними питаннями для глави держави у рамках засідання ВЕФ є розвиток інфраструктури та енергетична проблематика - ключові фактори зростання національної економіки.

"Планується, що Янукович візьме участь у сесіях неформальних засідань світових економічних лідерів "Закладення підвалин для відродження Європи" та "Енергетична інфраструктура у перехідному періоді", - повідомляє прес-служба.

Під час згаданих заходів обговорюватимуться інноваційні ідеї щодо відродження зростання у Європі; розглядатиметься широкий спектр питань сучасної світової енергетичної архітектури, зокрема, напрями гарантування енергетичної безпеки Європи, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики.

Глава держави представить у своїх виступах бачення України щодо її можливого внеску у відновлення економічної стабільності на Європейському континенті та в розвиток нових моделей взаємодії в енергетиці.

Президент України виступить як співдоповідач на пленарній сесії ВЕФ "Прискорення розвитку інфраструктури", акцентуючи на ролі, досвіді та можливостях України в забезпеченні транзитних потоків у Євразії за напрямками "Північ-Південь" та "Схід-Захід".

Передбачена окрема зустріч Януковича з Виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму Швабом, під час якої буде обговорено питання подальшої співпраці України з ВЕФ, у тому числі в рамках започаткованої Ради з формування глобального порядку денного по Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!