Суд відмовив "Шереметьєво" в арешті коштів "АероСвіту"

Понеділок, 21 січня 2013, 09:46

Арбітражний суд Москви відмовив у задоволенні клопотання "ТЗК "Шереметьєво" про забезпечення позову у вигляді накладення арешту на кошти "АероСвіту" у розмірі 1,4 млн доларів.

Про це передає "РАПСІ".

Як повідомляється, заявник просив здійснити арешт грошових коштів, які знаходяться або надійдуть у майбутньому на інші розрахункові рахунки авіакомпанії "АероСвіт".

Клопотання про забезпечення позову мотивовано тим, що у відношенні відповідача в госпсуді Київської області порушено справу про банкрутство та відповідач знаходиться у скрутному фінансовому становищі.

Проте суд відмовив у задоволенні клопотання про арешт грошових коштів. На думку суду, заявник документально не підтвердив, що неприйняття цих заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання судового акта, а також заподіяти йому значної шкоди.

Попередні слухання за цим позовом відбудуться 29 січня.

Крім того, суд 19 лютого розгляне позов ВАТ "Міжнародний аеропорт "Шереметьєво" про стягнення з авіакомпанії "АероСвіт" 91,7 млн рублів боргу.

Як відомо, на початку грудня 2012 року аеропорт "Шереметьєво" звернувся до Арбітражного суду Московської області з позовом до "АероСвіт" про стягнення заборгованості на загальну суму близько 92 млн рублів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!