Каськів передумав піарити LNG-термінал

Середа, 2 січня 2013, 15:49

Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами відмовилося від найму компанії APCO Worldwide Inc. (США) для здійснення піару проекту LNG-терміналу.

Відповідне повідомлення оприлюднене на веб-порталі "Державні закупівлі", передає "Інтерфакс-Україна".

Причиною відмови від послуг APCO Worldwide, як наголошується в повідомленні, стала відсутність подальшої потреби у консультуванні та допомоги по покращенню іміджу і надання потенційним інвесторам інформації про умови здійснення будівництва терміналу.

Як відомо, Держінвестпроект оголосив про плани по залученню APCO Worldwide за 330 тисяч доларів (без ПДВ) після виникнення скандалу навколо підписання угоди про співпрацю в рамках будівництва LNG-терміналу.

Держінвестпроект 26 листопада 2012 підписав угоду про співпрацю з іспанською Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області.

З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвехі, який раніше також фігурував у якості представника компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що жодних документів не підписували, а Джорді Сарда Бонвехі не є їх представником. Іспанські компанії також додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Об'єднана опозиція "Батьківщина" вимагає притягнути до відповідальності президента Віктора Януковича, прем'єра Миколи Азарова і главу Держінвестпроекта Владислава Каськіва за угоду по співпраці в рамках будівництва LNG-терміналу з "невідомим іспанським інвестором".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!