Австрійська EPIC запевняє, що не продавала "Укртелеком"

П'ятниця, 18 січня 2013, 12:10

Австрійська компанія EPIC є 100% власником кіпрської UA Telecominvest Limited, таким чином, вона залишається кінцевим власником 92,7906% акцій ПАТ "Укртелеком".

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає "Інетрфакс-Україна".

"EPIC оптимізувала з технічних причин свою холдингову структуру, ввівши в неї UA Telecominvest, яка на 100% належить EPIC Telecominvest", - говориться в прес-релізі.

"Що стосується володіння "Укртелекомом" і "ЕСУ", нічого не змінилося: EPIC залишається кінцевим власником 100% "ЕСУ" і 92,7% "Укртелекому", - додає австрійська компанія.

Нагадаємо, в дочірньому підприємстві австрійського інвестиційно-фінансового консорціуму EPIC 17 січня 2013 повідомили, що телекомунікаційну компанію "Укртелеком" продали компанії UA TelecomInvest Limited (Кіпр).

Як відомо, у 2011 році Фонд державного майна продав компанії "ЕСУ" (входить в консорціум EPIC) 92,79% акцій "Укртелекому" за 10,575 млрд гривень.

У вересні 2012 року ЗМІ повідомили, що компанія СКМ Рината Ахметова завершує переговори з придбання частки в "Укртелекомі".

Тоді джерело повідомило, що сторони досягли принципової домовленості, і угоду СКМ з австрійським концерном EPIC знаходиться на завершальній стадії.

Проте пізніше керуючий партнер EPIC Петер Гольдшайдер заявив, що за "Укртелеком" ніхто не готовий заплатити суму, яка б зацікавила власника компанії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!