У наступному році Україна виплатить МВФ 6 мільярдів

Субота, 8 грудня 2012, 13:29

Україна в 2013 році виплатить 6 млрд доларів за кредитом МВФ.

Про це повідомив в ефірі програми Шустер live виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Микола Азаров, передає "УНІАН".

"Ми віддали в минулому році майже 3 мільярди, в цьому році віддаємо 1,5, а в наступному нам віддавати 6", - сказав він.

Крім того, Азаров сподівається, що Україна і МВФ узгодять умови надання кредиту.

"Україна стоїть на місці, ми знаходимося в центрі Європи і нікуди ми не біжимо, і нікуди ми не поспішаємо. Міжнародний валютний фонд. Я їх дуже поважаю і можна навіть сказати люблю. Зараз я із задоволенням відзначаю, що у керівництва МВФ відбуваються певні зміни світогляду. Це дуже важливо. Я чекаю не дочекаюся коли ж нарешті ця зміна світогляду, призведе до узгодження наших умов. Ми готові з ними співпрацювати", - сказав Азаров.

Він зазначив, що Україна пояснює МВФ, що в умовах високих цін на російський газ на населення неможливо перекласти таку тяжкість і підвищити ціни на тарифи.

"Ось я їм кажу: слухайте, ось французи на 2% підвищили вартість газу, вони рік з населенням працювали, а ви нам пропонуєте на 50%. Так наші люди, м'яко скажемо, бідніші французів. Тож, давайте ми знайдемо інші заходи, які дозволять нам скоротити дефіцит бюджету .. Я думаю, що будемо продовжувати переговори, будемо переконувати. Домовимося - чудово, буде недорозуміння, ну теж проживемо однозначно",  -  зазначив Азаров.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!