АМКУ оштрафував "Сандору" за брехню

П'ятниця, 7 грудня 2012, 17:35

Тимчасова адміністративна колегія АМКУ, за результатами дослідження оштрафувала ТОВ "Сандора"на 3 мільйони гривень за поширення оманливої інформації.

Про це повідомили у прес-службі Чернівецького обласного територіального відділення АМКУ, передає ZAXID.NET

Як зазначається у повідомленні, розслідування показало, що ТОВ "Сандора" вводило споживачів в оману, розповсюджуючи на упаковках продукції власного виробництва неправдиву інформацію.

"Так, на упаковках сокової продукції ТМ "Сандора", ТМ "Сандора Мультиактив", ТМ "Сандора Мікс" розміщувався напис "Ухвалено міністерством охорони здоров’я України".

"Купуючи сокову продукцію ТМ "Сандора" із зазначеним написом у споживачів може скластись враження, що виробництво соків та нектарів "Сандора" дійсно Ухвалено Міністерством охорони здоров’я України", - йдеться у повідомлення прес-служби.

Як зазначає прес-сдужба АМКУ, фактично ТОВ "Сандора" розмістило зазначений напис без належних підстав та відповідних документів, прийнятих вищевказаним державним органом.

Крім цього, ТОВ "Сандора" поширювалась на упаковках гранатового та мультивітамінного нектарів "Сандора" неправдива інформація, а саме написи "800 г гранатів ≈ 1 л гранатового нектару" та, відповідно, "1 кг екзотичних фруктів ≈ 1 л мультивітамінного нектару".

"В той же час проведеним дослідженням встановлено, що зазначена інформація не відповідає дійсності, а для виготовлення 1 л. гранатового та мультивітамінного нектарів використовується значно менша кількість свіжих фруктів", - йдеться у повідомленні.

Тимчасовою адміністративною колегією зобов’язано ТОВ "Сандора" усунути порушення та сплатити штраф до державного бюджету.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!